Director de Mag/Casier Curtea de Arges; Casier: Iasi1,Barlad
SC Preturi Pentru Tine SRL
Barlad
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Director Magazin PPT :

  • Experienta pe o pozitie de coordonare a unei echipe reprezinta un avantaj;
  • Minim studii medii (bacalaureat);
  • Cunostinte de calculator (Excel, Word, Internet e-mail, facebook, etc.);
  • Abilitati de motivare, coordonare si dezvoltare a unei echipe de succes;
  • Spirit antreprenorial si orientare spre rezultate;
  • Persoana autonoma, proactiva cu bune abilitati de comunicare si atentie la detalii;
  • CASIER PPT :

    Daca esti o persoana sociabila, deschisa si ambitioasa, iar lucrul cu calculatorul iti este cunoscut, inseamna ca esti persoana potrivita pentru noi!

    Experienta dе lucru in calitate dе casier sau intr-un magazin dе haine poate reprezenta un avantaj

    Descrierea jobului

  • Efectueaza sarcini administrative si comerciale pentru a sprijini buna desfasurare a operatiunilor din magazin;
  • Instruieste si dezvolta abilitatile personalului din subordine;
  • Se asigura de buna functionare a relatiei dintre personalul din magazin si clienti;
  • Participa la inventar, transmite rapoarte periodice si analize comerciale;
  • Comunica periodic si constant cu managerul de zona oportunitatile si provocarile in activitatea zilnica;
  • Contribuie la organizarea marfii;
  • Inlocuieste / ajuta personalul atunci cand este nevoie;
  • Desfasoara activitati de consiliere clienti si vanzare produse;
  • Gestioneaza stocul produselor care se vand in cantitati foarte mari;
  • Reprezinta compania in relatia cu autoritatile locale.

    Ce oferim :

  • Salariu fix si bonusuri in functie de performanta;
  • Tichete de masa;
  • Zile de concediu in functie de vechimea in companie;
  • Bonus de recomandare;
  • Oportunitati de dezvoltare si de promovare;
  • Training de specialitate pentru perioada de inceput;
  • Mediu de lucru dinamic si creativ. (oportunitatea de a implementa propriile idei)

  • Program fix / flexibil, 5 zile / saptamana, cu 2 zile libere consecutive;

  • Interаctiunеа cu cliеntii
  • Inrеgistrаrеa produsеlor vаndutе
  • Emitеrеa bonurilor fiscal
  • Participаrеа pеriodica lа inventаrul din mаgаzin
  • Colаborаrеа cu dirеctorul dе mаgаzin si cu mаnаgerul regionаl de vanzаri
  • Imbunatаtestе activitatea de vanzari
  • Participa la activitatile de sortare marfa din magazine
  • Deschide si inchide magazinul (cand situatia necesita acest lucru)
  • Colaboreaza cu ceilalti colegi din cadrul magazinului
  • Transmite problemele evidentiate in cadrul magazinelor
  • Promoveaza produsele PPT pe pagina de Facebook a magazinului.

    Ce oferim :

  • Tichete de masa in functie de vechime (9,57 lei / 15 lei)
  • Program fix / flexibil, 5 zile / saptamana, cu 2 zile libere consecutive
  • Orar magazin PPT Curtea de Arges : L-V : 09.00-18.00 (o ora pauza) S : 08.00-17.00 si D : 08.00-14.00;
  • Orar magazin PPT Iasi : L-S : 09.00-18.00 (o ora pauza) si D : 08.00-14.00

    Raportați această lucrare