Operator/ Lucrator/ Picker depozit
SC CAT MOBILE ACCESSORIES SRL
Bucuresti
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Capacitate foarte buna de asimilare a informatiilor.

Experienta anterioara pe un post similar reprezinta un avantaj.

Persoana responsabila, atenta la detalii.

Abilitati de comunicare si de lucru in echipa.

Descrierea jobului

Participa la receptionarea produselor de mici dimensiuni din depozit

Aranjeaza marfa la raft si intretine ordinea si curatenia.

Eticheteaza produsele nou intrate in stoc.

Participa la procesul de picking produse sau de ambalare, in functie de sarcinile atribuite

Raporteaza sefului de depozit problemele observate.

Oferim : Salariu net

Tichete de masa

Bonusuri in functie de performanta

Raportați această lucrare