Consilier Vanzare Camioane si Utilaje de Constructii
ATP EXODUS GROUP
Iasi
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Iti place sa te autodepasesti?

Cauti un loc de munca dinamic iar provocarile te motiveaza?

Cuvintele : greu, nu se poate, nu vreau, problema, incerc, NU fac parte din formarea ta ci esti ambitios , cauti performanta si faci lucrurile din prima ?

DACA DA, VREM SA FIM COLEGI!

Aplica pentru pozitia de Consilier Vanzare Camioane si Utilaje de Constructii !

Căutăm cei mai buni specialişti de vânzări auto, iar tu poti fi unul dintre ei!

Pentru cei care impartasesc cu noi pasiunea pentru camioane si utilaje de constructii, respectul, disciplina si integritatea oferim o pozitie de Consilier Vanzare Camioane si Utilaje de Constructii .

Cerinte esentiale :

  • studii superioare finalizate;
  • cunostinte bune de operare Ms Office;
  • cunostinte generale despre piata de actualitate a camioanelor si utilajelor de constructii;
  • experienta in activitate de vanzare, prospectare, relatia cu clientul;
  • excelente abilitati de stabilire relatii, comunicare si argumentare;
  • persoana energica, increzatoare, interesata de nou, deschisa la invatare continua si motivata de succes.
  • Descrierea jobului

  • reprezentarea si promovarea produselor in concordanta cu strategia si standardul companiei;
  • identificarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
  • monitorizarea derularii contractelor;
  • indeplinirea planului individual de vanzari agreat;
  • prezentarea in mod profesional a produselor si serviciilor oferite.
  • Oferim :

  • atmosfera de respect si colegialitate;
  • suport pentru dezvoltare continua;
  • mediu de lucru atractiv;
  • pachet salarial motivant;
  • preturi preferentiale pentru toate serviciile prestate si produsele comercializate de firmele din Grupul ATP Exodus.
  • Raportați această lucrare