Inginer exploatare si intretinere utilaje ind. alimentara
FERMADOR SRL
Iasi
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

trebuie sa fie punctual,atent,respectuos,cu atentie distributiva.

Descrierea jobului

Locul de munca este la Abatorul de Pasari al societatii,situat in localitatea Podu Iloaiei,Strada Nationala nr.1.

Job-ul consta in supravegherea si intretinerea utilajelor pe intreaga perioada a activitatii de abatorizare a pasarilor.

Se lucreaza in 2 schimburi,de luni pana vineri.Sambata si duminica este liber.Asiguram transport Iasi-Podu Iloaiei si retur.

Are in subordine 27 de persoane.Trebuie sa aiba cunostinte temeinice de mecanica.

Raportați această lucrare