Inspector Resurse Umane
Holzindustrie Schweighofer
Covasna ,Romania
10 zile în urmă
source : wowjob

Responsabilități :

  • Întocmirea formelor de angajare și de desfacere a contractului individual de muncă;
  • Înregistrarea contractului individual de muncă;
  • Arhivarea dosarelor de personal;
  • Eliberarea de adeverințe solicitate de salariați;
  • CERINTE

  • Experiență profesională în domeniu;
  • Cunoașterea foarte bună a limbii engleze; limba germană constituie avantaj;
  • Persoană analitică, motivată, atentă la detalii, caracter flexibil;
  • Abilități excelente în Microsoft Office;
  • Studii superioare economice.

    OBSERVATII

    În atenția : Mózes Mónika

    Reci, Nr. 673, monika.mozes schweighofer.ro

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite