Agent de turism cu experienta
sc kastana srl
Alba Iulia
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Persoana calma, sociabila, placuta;
  • Cunostinte de operare PC (E-mail, Word, Excel);
  • Cunostinte medii de limba engleza;
  • Seriozitate si dorinta de promovare si asimilare de noi cunostinte in domeniu;
  • Experienta in domeniu reprezinta un avantaj.
  • Descrierea jobului

  • Interactiunea cu clientii la nivelul agentiei;
  • Pregatirea si prezentarea ofertelor si a pachetelor turistice catre clienti
  • Identificarea celor mai potrivite oferte, conform cu asteptarile clientilor;
  • Mentinerea relatiei cu clientii si fidelizarea acestora
  • Beneficii :

  • Un mediu de lucru ce ofera posibilitatea dezvoltarii unei cariere pe termen lung;
  • Un sistem de salarizare atractiv (salariu fix + bonus) ce recompenseaza performatele profesionale;
  • Organizarea regulata a calatoriilor de informare in diverse destinatii interne si externe.
  • Raportați această lucrare