Agent vanzari - Satu Mare
Marathon Distribution Group
Satu‑Mare
‎în urmă cu 13 ore
source : EJOBS GROUP
  • proactiv,
  • cu abilitatati de comunicare si negociere,
  • spirit comercial dezvoltat,
  • orientare catre client,
  • abilitati de organizare
  • experienta in vanzari (preferabil in FMCG) constituie avantaj.
  • Cunoasterea limbii engleze si MS Office prezinta un avantaj.
  • Permis conducere cat B
  • Descrierea jobului

  • Este responsabil de indeplinirea planului de vanzare stabilit de conducerea companiei.
  • Construieşte şi menţine relaţiile cu clienţii deja existenţi şi atrage clienti noi
  • prezinta oferta companiei;
  • Identifica oportunitati pentru cresterea comenzilor pe categorii de produse si solutii pentru dezvoltarea afacerilor clienților săi;
  • Este dedicat, are initiativa si este condus de dorinta de performanta;
  • incaseaza contravaloarea comenzilor emise (cash sau instrument de plata );
  • monitorizeaza activitatea concurentei din zona alocata;
  • intocmeste rapoartele solicitate de superiorul ierarhic;
  • BENEFICII : salariu fix + comision; masina, telefon

    Raportați această lucrare