Team Leader Call Center
Elicom SRL
Bucuresti
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Suntem în căutarea unui coleg / unei colege ușor adaptabil / e, creativ / e și extravert / e care să se alature echipei noastre în poziția de TEAM LEADER CALL CENTER .

Dacă te regăsești descrierii și consideri că ți-ai îndeplini responsabilitățile zilnice cu pasiune și perseverență , am fi încântați să ne cunoaștem!

Profil candidat ideal :

  • Studii universitare de scurtă durată finalizate;
  • Cunoștințe medii / avansate Microsoft Office;
  • Experiență în câmpul muncii - min. 1 an;
  • Capacități excelente de comunicare și negociere;
  • Abilități manageriale, gândire strategică și inițiativă;
  • Atenție la detalii, organizare și orientare către rezultate;
  • Punctualitate, seriozitate și răbdare;
  • Disponibilitate de lucru în două schimburi (în timpul zilei);
  • Experiența în coordonarea unei echipe și / sau experiența în domeniul BPO - reprezintă un avantaj.
  • Descrierea jobului

    Atribuții și responsabilități principale :

  • Supervizează și se asigură de îndeplinirea obiectivelor zilnice a unei echipe alcătuite din 10-15 angajati;
  • Monitorizează și evaluează atingerea criteriilor de performanță și oferă feedback;
  • Realizează rapoarte de activitate zilnice, saptămânale și lunare;
  • Motivează angajații și susține o atmosferă de lucru productivă și placută;
  • Participă activ la sedințele organizate la nivel de departament;
  • Realizeaza procesul de inducție și "training on the job" pentru noii membri ai echipei (când este cazul);
  • Interacționează constant cu celelalte departamente ale companiei.
  • Oferta salariala include :

  • Salariu fix + bonusuri de performanță lunare;
  • Tichete de masă;
  • Abonament transport în comun;
  • Asigurare medicală privată;
  • Acces la programul anual intern de formare profesională continuă.
  • Doar candidații eligibili vor fi contactați.
  • Raportați această lucrare