Agent Securitate Campus Logistic Stefanestii de Jos
AUCHAN RETAIL ROMANIA
Bucuresti
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Studii medii finalizate

Atestat calificare profesionala in domeniul securitatii (Obligatoriu)

Cunostinte de operare calculator (PC, MSOffice)

1-3 ani experienta in receptie marfa

Experienta in domeniul securitatii obiectivelor (Avantaj).

Descrierea jobului

Verifica zilnic modalitatea de stocare a produselor depozitate

Compara detaliile stocului scriptic din modulul informatic cu cele de pe teren

Inventariaza periodic zona de nonconformitate si datele de expirare din picking

Propune transferuri de marfa

Controleaza prestatarul de servicii logistice si de etichetare

Valideaza documentele de constatare diferente emise pe parcursul operatiunii de etichetare

Asigura fluiditate procesului operational.

Oferim :

Un job stabil într-o companie care te respecta

Stagiu de formare adaptat postului

Dezvoltare profesionala într-o companie multinationala

Asigurari (de viata, de sanatate si stomatologica)

Prime periodice si prima de vacanta.

Rolul ti se potriveste ? Trimite-ne CV-ul tau si poate vom deveni colegi !

Raportați această lucrare