Coordonator operational - Clinica Medicover Brasov
Medicover
Brasov
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Iata ce ne dorim dе la viitorul nostru coleg :

  • minim 5 ani experienta in domeniul medical
  • experienta in coordonarea unei echipe constituie avantaj
  • cunostinte medii de limba engleza
  • cunostinte bune de utilizare a calculatorului (word, excel, internet)
  • bune abilitati de comunicare scrisa si verbala; bune abilitati de prezentare a informatiei
  • orientare catre client
  • bune abilitati de organizare si planificare
  • abilitatea de a gestiona informatii si situatii confidentiale
  • bune abilitati de coordonare a unei echipe
  • Descrierea jobului

    Asa vа arаta rolul tau :

  • coordoneaza, monitorizeaza si sprijina activitatea din clinica in vederea asigurarii unui circuit eficient al pacientului
  • rezolva toate situatiile non standard din clinica (intarzieri, lipsa informatiilor, pacienti dificili)
  • recruteaza, selecteaza si evalueaza performantele personalului din subordine
  • sustine integrarea noilor colegi si dezvoltarea profesionala a echipei din subordine
  • raspunde de calitatea pregatirii profesionale a angajatilor din subordine; este responsabil de identificarea si dezvoltarea profesionala a talentelor din echipa sa
  • supervizeaza activitatea personalului din subordine pentru a asigura respectarea standardelor de calitate, termenelor prestabilite si procedurilor companiei (stabileste prioritati, ofera consultanta, corecteaza erori si asigura resursele necesare pentru desfasurarea activitatii in conditii optime)
  • este responsabil de intocmirea corecta si completa a pontajelor pentru angajatii din subordine, si de transmiterea acestora catre departamentul resurse umane conform procedurii interne
  • asigura desfasurarea continua a programului de lucru, in bune conditii, inclusiv in ceea ce priveste numarul personalului destinat unei anume activitati / unui proiect
  • Ce iti oferim noi :

  • Iti construim si dezvoltam o cariera pe termen lung intr-o companie de traditie pe piata serviciilor medicale din Romania
  • Iti oferim oportunitatea de a-ti desfasura activitatea la standarde internationale impreuna cu o echipa de profesionisti
  • In functie de rol iti oferim programe de training specializate
  • Pachet complex de beneficii medicale pentru tine si familie
  • Raportați această lucrare