Gestionar depozit Bucuresti si manipulanti produse metalurgice
Mairon
Bucuresti, Romania
5 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

MAIRON cauta coleg experimentat care sa :

  • Gestioneze fizic produsele din gestiunea alocata
  • Verifice documentele asociate intrarii / iesirii produselor in / din stoc
  • Respecte legislatia de gestiune a stocurilor
  • Coordoneze echipa cu care lucreaza
  • Studii medii
  • Experienta minim 3 ani gestiune materiale de constructii
  • Persoana ordonata, responsabila, cu atentie distributiva si spirit organizatoric
  • Fara antecedente penale
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

  • Salariu motivant si tichete de masa
  • Bonusuri, in functie de realizari
  • Instruire si posibilitatea de dezvoltare profesionala
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite