MANAGER AL SISTEMELOR DE MANAGEMENT AL CALITĂȚII
SC SEGEZHA PACKAGING SRL
Ploiesti
‎în urmă cu 22 ore
source : EJOBS GROUP

Cerinte :

  • Studii superioare de specialitate;
  • Curs de auditor intern;
  • Curs responsabil gestiunea deseurilor conform Legii;
  • Experienta de lucru relevanta in domeniul sistemelor de management ale calitatii si mediului pentru activitati de productie;
  • Abilitati de comunicare, spirit organizatoric, initiativa;
  • Dinamism, orientare spre rezultate;
  • Experienta in activitatea primara de HR constituie un avantaj;
  • Disponibilitate la deplasari;
  • Cunostinte de operare calculator : MS Office, Internet;
  • Permis de conducere categoria B
  • Descrierea jobului

  • Elaboreaza si implementeaza strategia de Calitate si Mediu;
  • Elaboreaza, revizuieste, urmareste si raspunde de aplicarea procedurilor prevazute de Manualul Sistemului Integrat de Management, Calitate si Mediu;
  • Realizeaza audituri interne specific pe calitate;
  • Participa la auditurile externe de calitate, mediu si SSM ale organismelor de certificare, ale clientilor si furnizorilor;
  • Elaboreaza si implementeaza documentatia sistemului de management integrat
  • Analizeaza neconformitatile si urmareste implementarea actiunilor corective si a actiunilor preventive;
  • Prezinta rapoarte privind implementarea si functionarea sistemului de management integrat al firmei;
  • Efectuarea raportarilor specifice de mediu;
  • Aplica legislatia specifica in domeniul calitatii si mediului;
  • Reprezinta compania in relatia cu APM si GNM;
  • Mentine relatia primara privind raportarile de HR cu prestatorul extern de payroll.
  • Beneficii :

  • Pachet salarial atractiv;
  • Bonuri de masa;
  • Asigurare medicala;
  • Bonusuri lunare de performanta;
  • Prime de Pasti, Vacanta, Craciun si al 13-lea salariu
  • Posibilitatea de dezvoltare a carierei in cadrul unei echipe dinamice si profesioniste;
  • Raportați această lucrare