Technician automatist utilaj cu comanda numerica
Prod Alcar Impex SRL
Piatra Neamt
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Persoană dinamică, organizată, cu abilități și aptitudini tehnice. Experiență anterioară în administrarea echipamentelor tip CNC, centre de prelucrare, linii automate de producție, constituie un avantaj.

Cunoștințe de programare și utilizare CNC-uri, reprezină un pas important către selecția către postul oferit.

Descrierea jobului

Coordonarea, operarea și supravegherea unui sistem automat cu comandă numerică, utilizat în producția mobilierului de serie și masă.

Control vizual al calității produselor procesate de acest sistem complex, urmărirea parametrilor de funcționare ai echipamentului, intervenția prin comenzi asupra computerelor care gestionează fazele de prelucrare ale echipamentului.

Beneficii :

  • salariu corelat cu importanța activității;
  • lucru într-un colectiv performant, caracterizat de seriozitate și profesionalism;
  • tichete de masă;
  • costuri de transport suportate de angajator;
  • alte posibile avantaje generate de nivelul profesional și educațional al candidatului
  • Raportați această lucrare