Area Sales Representative - Brasov
CONFIDENTIAL
Brasov
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

IMPORTANT : Nivel carieră : minim 2-5 ani experienta in vanzari

Oraş : Brasov

Poziţii disponibile : 1

Studii : Studii universitare (preferabil)

  • Permis de conducere : categoria B;
  • Limba engleză (constituie un avantaj) : scris şi vorbit;
  • Limba maghiara (constituie un avantaj) : scris şi vorbit;
  • Cunoştinţe operare calculator - Tabele Excel, formule; Redactare Word; Utilizare Outlook.

    Descrierea jobului

  • Disponibilitate pentru deplasari in aria de judete arondate
  • Asigura promovarea si vanzarea directa a produselor din portofoliu
  • Prospecteaza piata pentru identificarea potentialilor clienti.
  • Negociaza conditiile comerciale si raspunde pentru corecta executare a contractelor si acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu;
  • Urmareste realizarea planului de vanzari lunar si anual stabilit;
  • Stabileste si dezvolta o relatie profesionala cu clientii organizatiei;
  • Acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti;
  • Intocmeste rapoarte de vizita / alte rapoarte, conform procedurilor interne;
  • Pachet salarial în funcţie de gradul de determinare; masina de serviciu, telefon, laptop, bonusuri in functie de rezultate.

    Raportați această lucrare