Reprezentant vanzari
Calor Silvi Srl
Bistrita, Romania
6 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

  • Promovarea produselor companiei catre clienti, crearea portofoliului
  • de clienti.

  • Promovarea beneficiilor oferite de produsele companiei intr-o maniera profesionala si etica.
  • Cerinte

  • Sociabil, cu un nivel de comunicare peste medie
  • Ambitioasa si cu capacitatea de a lucra in grup.
  • Experienta in vanzari directe si promovarea produselor este binevenita
  • Capacitatea de a construi si intretine relatii cu clientii
  • Studii universitare are avantajul in biologie / chimie sau farmacie
  • Limbi : italiana si engleza
  • Permis de conducere Cat B
  • Masina disponibila pentru lucru, are avantajul.
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

  • venituri peste medie, constand din : portiune fixa ??+ comision de
  • vanzari care poate ajunge pana la 15%

  • Instruire gratuita si scolarizare in tara si strainatate
  • bonusuri si premii
  • Mediu de lucru atractiv si dinamic.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite