Operatot Interviu
Saphir Recrut S.R.L.
Timisoara, Romania
4 zile în urmă
source : MyNextJob

Companie : lider mondial in cercetare de piata agricola si veterinara.

Locatie : Timisoara (deplasari pe teren in judetul Timis si Arad)

Program : Flexibil (Remote)

Tip contract : Colaborare (PFA, SRL, II)

Responsabilitati :

  • Contactare si programare de intalniri cu fermierii inregistrati in baza de date.
  • Actiuni de deplasare pe teren la ferme / fermieri in scopul aplicarii de chestionare pentru culegere date (chestionare online, pe tableta).
  • Respectarea termenelor de trimitere prestabilite a chestionarelor realizate.
  • Cerinte :

  • Capacitate de comunicare, convingere, orientare catre rezultate.
  • Posibilitate de colaborare prin contract de colaborare ca entitate juridica (PFA, SRL, II).
  • Deschidere la deplasare pe teren in judetul Timis, posibil si Arad.
  • Experienta similara nu este obligatorie, dar prezinta avantaj, alaturi de interesul pentru acest tip de activitate sau domeniu.
  • Permis categoria B si masina personala pentru deplasari.
  • Beneficii :

  • Plata este per interviu / chestionar (se pot aplica 2-3 chestionare in medie la fiecare ferma).
  • Program flexibil, in functie de deadline-ul fiecarui proiect.
  • Decontare combustibil
  • Plata este per interviu / chestionar; în funcție de proiect, prețul este prestabilit (în medie 20 RON / chestionar). Se aplică 2-3 chestionare în medie la fiecare fermăDecontare combustibil, în funcție de consumul mașinii

    Raportați această lucrare