Director de Vanzari filiala Timisoara
ELIT ROMANIA PIESE AUTO ORIGINALE SRL
Timisoara
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Căutăm coleg proactiv, cu atitudine pozitivă și orientat către client care să coordoneze întreaga activitate a filialei noastre din Timisoara , aflata la adresa : Calea Lugojului, nr. 135, 307200, Timisoara.

  • Studii finalizate, de preferat superioare;
  • Experiență în coordonare echipe;
  • Experienţă în vânzări b2b;
  • Experienţă în domeniul distribuţiei de piese auto constituie avantaj;
  • Abilităţi de planificare, organizare şi de soluţionare optimă a problemelor;
  • Abilităţi excelente de negociere şi comunicare;
  • Cunoştinţe de baza de operare Outlook și Excel;
  • Permis de conducere cat. B fără incidente rutiere grave.
  • Descrierea jobului

  • Coordonează şi conduce întreaga activitate a punctului de lucru, urmărind îndeplinirea targetului de vânzări, încasări si marja;
  • Se implică în procesul de recrutare, integrare, evaluare şi motivare a echipei;
  • Este responsabil de îndeplinirea planului de vânzări (buget de vânzări, atragere de clienţi noi şi reţinerea celor existenţi, profitabilitate, încasări);
  • Menţine şi dezvoltă relaţiile de afaceri cu clienţii existenţi, identifică şi contactează potenţiali clienţi - service-uri, magazine de piese auto, parcuri auto.
  • OFERTĂ :

  • Salariu fix + Bonus lunar, pe măsura muncii depuse
  • Mașină de serviciu full-time
  • Telefon de serviciu + Laptop de serviciu
  • Transparența drepturilor salariale
  • Sprijin din partea colegilor încă din prima zi
  • Raportați această lucrare