Manipulant marfuri / picker
Vitacom Electronics Srl
Cluj-Napoca, Romania
3 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

  • Scoaterea marfurilor din gestiune pentru livrare pe baza documentelor specifice;
  • Pregatirea marfii pentru Showroom;
  • Ambalarea pe banda dupa facturare;
  • Mentinerea si pastrarea ordinii din depozit.
  • Cerinte

  • Studii minime;
  • Experienta de minim jumatate de an constituie avantaj;
  • Abilitati : atentie, capacitate si rezistenta la efort fizic.
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

  • Salariu motivant + tichete de masa + tichete de vacanta;
  • Bonusuri de performanta in functie de realizari;
  • Mediu de lucru placut alaturi de un colectiv tanar si dinamic.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite