PROGRAMATOR PHP
NETSTAIRS.RO
București, RO
3 zile în urmă
source : jobs4it

Angajam PROGRAMATOR PHPCUNOSTINTE : PHPOOPMVC design patternFramework (utilizarea cel putin 1 an a unui framework : de preferinta Codeigniter, Simfony, Zend, etc)Html , CSSjavascript (jquery,prototype)siteme de versionare : Git, SVNlucrul cu metode Agile (metodologia Scrum)Reprezinta un avantaj cunostintele de : -

  • Drupal 7RESPONSABILITATI : - Intretinerea si dezvoltarea unor proiecte existente - modificari,optimizari de cod, implementare de cerinte suplimentare conformspecificatiilor;
  • Dezvoltarea de noi proiecte conform cerintelorCapabil sa lucreze in echipa si sa comenteze codul scris.Beneficii : Salariu competitiv în concordanță cu experiența;
  • Oportunitatea de a lucra la un produs inovator, folosit in strainatate de un numar mare de utilizatori;Mediu de lucru relaxant și program flexibil, orientat spre performanță și dezvoltare profesională.

    Daca ești interesat de job-ul oferit trimite CV-ul tau. Te asteptam cu drag.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite