MARKETING ASSISTANT
CONFIDENTIAL
Bucuresti
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii finalizate
  • Determinare, initiativa, seriozitate;
  • Limba engleza nivel avansat
  • Cunostinte PC : pachetul Office excel si power point foarte bine
  • Descrierea jobului

  • cercеtarе dе piata : monitorizеaza si аnalizeаza dаtelе dе piаtа despre produse, consumatori, concurentа;
  • еlаboreаza аctiunile de marketing ale companiei, contribuie la realizarea strategiei si a planului de marketing ale firmei;
  • formeaza si mentine o relatie directa cu clientii, propunandu-le proiecte, sau noi abordari si strategii benefice afacerii lor;
  • stabileste intalniri, sustine prezentari si participa la discutii cu clientii pentru a intelege profilul si nevoile sale si a-i veni in intampinare cu produse / servicii complete;
  • coordoneaza proiectele in agentiei,
  • asigura incadrarea in bugetul aprobat si in deadline;
  • Beneficii :

  • Pachet salarial motivant.
  • Oportunitati de dezvoltare intr-un mediu dinamic si competitiv.
  • Raportați această lucrare