Operatori Productie
Quanta Resurse Umane SRL
Bucuresti
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Quanta Resurse Umane recruteaza Operatori Productie pentru o companie ce dezvolta si livreaza conducte si accesorii in intreaga lume, situata in Clinceni.

Cerinte :

  • Disponibilitate pentru lucru in schimburi 12 / 24 - 12 / 48;
  • Responsabilitate, acuratete si precizie in desfasurarea activitatilor;
  • Ingrijirea echipamentelor de lucru;
  • Respectarea standardelor si procedurilor in materie de sanatate si siguranta.
  • Responsabilitati :

  • Citire si interpretare desen tehnic pentru realizarea fittingurilor;
  • Taiere tevi, debitare, laminare conform desenului tehnic, folosind echipamentele din dotare;
  • Asamblare manuala a elementelor;
  • Lucrari de laminare si finisare;
  • Operare instalatiilor de productie tuburi si mufe din PAFISN.
  • Beneficii :

  • Pachet salarial motivant;
  • Transport asigurat din Bucuresti;
  • Tichete de masa;
  • Bonus de prezenta.
  • Locatia : DNCB, Clinceni. Se asigura transport din Bucuresti.
  • Pentru detalii : mtrasca quanta.com, 0733.940.132

    Datele cu caracter personal pe care ni le transmiteti, vor fi prelucrate cu scopul de a va ajuta la identificarea unor posturi potrivite, pentru care sa aplicati.

    Aceasta include trimiterea CV-ului dvs catre posibilii angajatori, mentinandu-va informat cu privire la viitoare oportunitati de munca prin metodele de comunicare furnizate de catre dumneavoastra.

    Conform Regulamentului European 2016 / 679, ati fost informat(a) ca, in orice moment, veti avea dreptul de a accesa datele dvs.

    cu caracter personal, dreptul de a rectifica datele dvs. cu caracter personal daca datele sunt incomplete sau inexacte, dreptul de a restrictiona prelucrarea datelor cu caracter personal (in cazul in care respectiva restrictie este justificata din punct de vedere legal) dreptul de a depune o plangere la autoritatea de supraveghere pentru protectia datelor si dreptul de a solicita incetarea prelucrarii datelor cu caracter personal in orice moment prin transmiterea unei cereri scrise la adresa de email : dataprotection.romania quanta.com

    Raportați această lucrare