Graphic Designer
ARKONA HOLDING
Iasi
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Persoană responsabilă, corectă, cu noțiuni temeinice DTP (cunostinte medii / avansate CS6, CorelDraw, + / - MS Publisher).

Un avantaj îl constituie experiența ca web designer precum si experienta în lucrul cu InDesign și Cinema 4D pt PC sau softuri echivalente pentru MacOS.

Descrierea jobului

  • design-ul și execuția materialelor de congres : afișe, invitații, flyere, roll-up-uri, banner-e, broșura program, volum rezumate, signalistica, layout news letter-e, social media;
  • concepere identitate vizuala;
  • realizare manual de brand;
  • utilizare diferinte multifuncționale color cu finisher;
  • mira design diverse formate video, internet broadcasting design.
  • Raportați această lucrare