Reprezentant vanzari zona Moldova
LUGERA & MAKLER SRL
Piatra Neamt
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Pentru clientul nostru, unul dintre cei mai importanti distribuitori de lubrifianti auto, suntem in cautarea unui Reprezentant vanzari zona Moldova.

  • Minimum 3 ani experienta de vanzari in domeniul lubrifiantilor auto, agri, heavy duty si industriali, sau in domenii conexe precum auto, anvelope, acumulatori;
  • Absolvent de studii liceale, cele universitare tehnice reprezinta un avantaj;
  • Abilitati dezvoltate de comunicare si negociere, fiind o persoana orientata catre rezultate;
  • Persoana disponibila pentru deplasari;
  • Permis de conducere categ. B

    Cunostinte PC, MS Office

    Descrierea jobului

  • Realizarea planului de vanzari pe zona alocata;
  • Administrarea relatiilor cu actualii clienti si dezvoltarea de noi oportunitati in zona;
  • Acordarea asistentei tehnice si comerciale clientilor si potentialilor clienti;
  • Participarea activa la sedinte interne si colective, impreuna cu clientii si partenerii de afaceri;
  • Participarea la programele de vanzari si marketing concepute de companie;
  • Efectuarea periodica de rapoarte de vanzari.

    Raportați această lucrare