SOFER
Ideal West Residence S.R.L.
Bucuresti
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Ideal Residence angajeaza sofer responsabil cu activitati de aprovizionare si administrative in cadrul companiei. Se ofera salariu atractiv, intr-o companie serioasa, cu experienta vasta in domeniul constructiilor.

  • Studii medii absolvite;
  • Detinere permis conducere - categoria B;
  • Fara abateri disciplinare la locurile de munca anterioare si fara cazier;
  • Experienta de minim 5 ani ca sofer;
  • Aptitudini de comunicare;
  • Persoana calma, punctuala, organizata, serioasa;
  • Loialitate si integritate in activitate;
  • Experienta in lucru cu documente financiare (facturi, avize, chitante).
  • Descrierea jobului

    Principalele responsabilitati :

    Masina Dacia Dokker

  • Aprovizionarea in santier cu materiale de constructii (Dedeman, Leroy Merlin etc)
  • Activitati administrative;
  • Raspunde de curatentia masinii (exterior si interior);
  • Raspunde de alimentarea cu combustibil a autovehiculului;
  • Inainte de orice deplasare (in oras sau in afara orasului), indata ce ii este comunicata adresa, isi stabileste foarte bine traseul astfel incat sa sa gaseasca locatia cu precizie si in timp util;
  • Conduce automobilul companiei in deplina siguranta;
  • Respecta regulile stabilite de legislatia în vigoare privind circulatia pe drumurile publice, precum si regulamentele si instructiunile interne;
  • Cunoaste si se îngrijeste de starea tehnica de starea tehnica a masinii încredintate, în asa fel încât aceasta sa fie în permanenta stare de functionare si este obligat sa raporteze orice defectiune, supervizand remedierea acesteia de urgenta;
  • Respecta ierarhia, este politicos si pastreaza confidentialitatea.
  • Beneficii :

    Salariu Brut 3000 lei (Net 2362 lei)

    Raportați această lucrare