Reprezentat tehnico - comercial instalații
BIG-WELD SRL
Timisoara
‎în urmă cu 2 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Responsabilitățile postului :

  • Realizare de oferte in baza cererilor venite de la clienți.
  • Consilierea clienților in alegerea soluției tehnice adecvate aplicației lor.
  • Negociază raporturile comerciale cu clienții.
  • Facturarea comenzilor către clienți.
  • Supravegherea livrării comenzilor clienților.
  • Emiterea de comenzi către furnizori.
  • Contactarea periodica a partenerilor curenți.
  • Identificare de de noi potențiali parteneri.
  • Identificarea și urmărirea proiectelor din piața.
  • Profilul candidatului :

    Cerințe minime :

  • capacitatea de a lucra in mod independent pentru atingerea obiectivelor cu un minim de îndrumare și supraveghere
  • capacitatea de a construi și de a menține relații de durată cu clienții.
  • nivel bun de cunoaștere a limbii engleze ;
  • carnet de conducere categoria B ;
  • disponibilitate pentru deplasări.
  • Cerințe opționale.

  • experiența pe segmentul de furnizare produse si servicii in domeniul industrial.
  • studii superioare într-un domeniu tehnic, preferabil instalații.
  • WinMentor
  • Excel, Gmail,
  • Beneficii

  • Nivel salarial corelat cu nivelul dе experiența deținut.
  • Bonusuri pentru atingerea obiectivelor de echipa si a celor individuale.
  • Decontare transport.
  • Oportunitatea unei cariere pe termen lung.
  • Program de lucru : L-V 8 : 00 17 : 00
  • Raportați această lucrare