RESPONSABIL DE PROIECT/PROJECT MANAGER JUNIOR
ENERGOM
Cluj‑Napoca
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Studii superioare tehnice (automatizari, electro-mecanica, electrica, mecanica) finalizate sau in curs de finalizare

Fluent in limba romana si engleza (limba franceza reprezinta avantaj)

Cunostinte de Microsoft Office

Asertiv, organizat, proactiv, responsabil

Capacitate de adaptare, prioritizare si sinteza

Descrierea jobului

Efectueaza calculatii tehnico-comerciale

Defineste reteta proiectului intocmind listele de materiale si necesarul de manopera

Ofera suport PM-ului senior in activitatile de management proiect

Beneficii :

Pachet salarial atractiv

Tichete de masa (15 lei / tichet / zi lucrata)

Decontare transport

Asigurare medicalaMediu dinamic ce asigura dezvoltarea personala

Raportați această lucrare