Operator print digital Buftea
Recool S.r.l.
Bucuresti, Romania
4 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

  • Realizarea de solutii si prezentari grafice plecand de la cerintele clientilor;
  • Conceptie design;
  • Pregatire pentru tipar si machetare;
  • Executa printuri digitale - opereaza echipamentele pentru print-uri color (tipar digital, cutting plotter etc.);
  • Stabilirea si mentinerea legaturii prin corespondenta (e-mail, telefon) cu clientii pentru probleme specifice.
  • Cerinte

  • Cunostinte avansate Photoshop si CorelDraw
  • Cunoasterea limbii engleze - nivel mediu
  • Orientat spre calitate si detalii;
  • Orientare catre client, preocupare pentru satisfacerea nevoilor acestora;
  • Persoana activa, cu initiativa, creativa, rezistenta la lucru in conditii de stres, capabila sa respecte termenele de finalizare a unui proiect.
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite