Penetration Tester
STM Cyber
Cluj-Napoca, Romania
3 zile în urmă
source : Just Join IT

OPIS STANOWISKA :

  • wykonywanie testów penetracyjnych aplikacji (głównie webowych) i infrastruktury IT;
  • przygotowanie raportu z wykonanych testów penetracyjnych;
  • doradztwo w zakresie bezpieczeństwa informacji;
  • współpraca z działem handlowym przy procesie ofertowania badań audytowych;
  • współpraca z działem IT w zakresie wdrażania usprawnień w obszarze bezpieczeństwa IT.
  • WYMAGANIA :

  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji oraz infrastruktury, co najmniej OWASP Top 10;
  • umiejętność praktycznego wykorzystania wykrytych podatności;
  • umiejętność programowania;
  • 1-2 lata doświadczenia w wykonywaniu testów penetracyjnych;
  • znajomość metodyk OWASP, PTES, OSSTMM;
  • znajomość języka angielskiego - poziom B1 (CEFR);
  • systematyczność i staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych.
  • DODATKOWE ATUTY :

  • doświadczenie w testach penetracyjnych aplikacji;
  • certyfikaty związane z testami penetracyjnymi (OSCP, eWPT, eWPTX, eCPPT, eCPTX, itp.);
  • certyfikaty techniczne wiodących producentów (Microsoft, Oracle, Red Hat, Cisco, Checkpoint, itp.);
  • posiadanie aktualnego poświadczenia bezpieczeństwa osobowego;
  • doświadczenie w programach Bug Bounty oraz na platformach takich, jak HackTheBox.
  • OFERUJEMY :

  • współpraca na podstawie umowy cywilnoprawnej (B2B) albo umowy zlecenia;
  • rozwój i wynagrodzenie uzależnione od umiejętności oraz jakości pracy;
  • możliwość pracy zdalnej;
  • szkolenia wewnętrzne;
  • budżet na szkolenia i certyfikaty;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • pracę w zespole ekspertów;
  • płatny program poleceń pracowników;
  • kartę multisport dofinansowaną przez STM Cyber.
  • Raportați această lucrare