INGINER PROIECTANT CONSTRUCȚII DIN LEMN
CASARBOR
Sfantu Gheorghe
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • studii superioare în domeniu
  • spirit de observație, atenție la detalii
  • experientă în proiectare în industria lemnului constituie avantaj
  • cunostințe operare CADWORK 2D / 3D constituie avantaj
  • cunoașterea limbii engleze, cunoașterea limbii franceze constituie avantaj
  • simţ estetic, viziune spaţială, inventivitate și creativitate
  • Descrierea jobului

  • realizarea de modele 3 D în aplicația CADWORK;
  • executare de desene 2 D în aplicația CADWORK;
  • editarea listelor pentru pregătirea materialului lemnos respectiv a listelor cu cantitățile materialelor auxiliare folosite;
  • utilizarea elementelor standardizate în desenul tehnic;
  • colaborarea cu arhitectul în soluționarea unor probleme tehnice;
  • urmărirea și verificarea în producție a implementării documentațiilor tehnice în faza de execuție;
  • Raportați această lucrare