Operator productie in domeniul electronica
LifeIn Job
Timișoara
3 zile în urmă
source : Infomunca
  • Romania
  • Responsabilitati : - executarea operatiunilor necesare pentru realizarea produselor finite in concordanta cu instructiunile de lucru;
  • asamblarea produselor electronice; Beneficii : -salariu motivant;-bonuri de masa;-bonusuri, prime si al 13-lea salariu;
  • transport asigurat din Timisoara si ruta Ghiroda-Pischia-Fibis-Masloc-Alios;
  • Requirements

  • disponibilitate de a lucra in doua schimburi sau trei schimburi;-experienta nu este obligatorie, dar constituie un avantaj;
  • persoana muncitoare, serioasa;-posibilitatea de a lucra si in picioare;-dornic sa lucreze intr-o echipa;
  • Raportați această lucrare