Technical Lead .NET
Simplicity Recruitment
Constanța, Romania
‎în urmă cu 11 ore
source : Just Join IT

SOAP (regular)

Microsoft SQL Server (regular)

  • NET Core (advanced)
  • C# (advanced)

  • Net Framework (advanced)
  • Dzień dobry!

    Dla naszego klienta - międzynarodowej marki technologicznej wspierającej sektor finansowy, poszukujemy kandydata na stanowisko Technical Lead’a.

    Zespół, do którego dołączy, będzie się składał z Senior Developera, Mid Backend Developerów oraz Testerów. Technical Lead będzie odpowiedzialny za koordynowanie pracy zespołu oraz rozwój techniczny systemu agenta transferowego obsługującego fundusze inwestycyjne.

    Zadania :

  • koordynowanie pracy zespołu developerskiego konieczne doświadczenie,
  • techniczny rozwój aplikacji,
  • koordynowanie pracy zespołu developerskiego,
  • stały kontakt z klientami,
  • współpraca z architektami,
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej,
  • realny wpływ na kierunek rozwoju produktu.
  • Stack technologiczny :

  • NET Framework, C#,
  • WinForms,
  • Microsoft SQL Server,
  • SOAP Web Services w oparciu o WCF,
  • NET Core,
  • RESTful i gRPC na platformach .NET,
  • AWS,
  • dokumentacja w oparciu o UML.
  • Klient oferuje :

  • pracę hybrydową (1 dzień w tygodniu praca z biura, w centrum Warszawy),
  • dowolną formę zatrudnienia : B2B lub UoP,
  • koszty autorskie 50% (uwzględnione przy UoP),
  • program Multikafeterii (m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna) - uwzględnione przy UoP. Przy B2B kontraktorzy mogą skorzystać z wynegocjowanych stawek firmy,
  • ubezpieczenie na życie,
  • szkolenia, warsztaty, kursy językowe,
  • wyjścia i wyjazdy integracyjne.
  • Zapraszamy do aplikowania! : )

    Raportați această lucrare