Sale support representative
Vitacom Electronics Srl
Cluj-Napoca, Romania
3 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

  • Suport reprezentantilor de vanzari aflati pe teren;
  • Consilierea clientilor prin chat, call center, email oferind solutii optime in functie de nevoile fiecaruia;
  • Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor din portofoliu;
  • Prezentarea si promovarea paginilor web ale companiei;
  • Dezvoltarea in permanenta a portofoliului de clienti activi;
  • Cerinte

  • Dorinta noastra este sa ai abilitati de comunicare, negociere si convingere, afinitate sau pasiune pentru produse electronice si gadget-uri;
  • Limba engleza - constituie avantaj;
  • Permis auto, categoria B;
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

  • Salariu competitiv pe piata muncii;
  • Bonusuri de performanta;
  • Participare la cursuri sustinute de traineri cu o cariera remarcabila in vanzari
  • Tichete de vacanta;
  • Aplică