Optometrist - Consilier Vanzari Optica Medicala
Laser Optica srl
Bacau
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

CANDIDATUL IDEAL :

Persoana dinamica, organizata, responsabila

Bune abilitati de comunicare

Cunostinte operare PC

Studii de specialitate (optometrist)

Descrierea jobului

  • Derularea activitatilor de vanzare produse si servicii in centre de optica medicala si oferirea de consultanta de specialitate clientilor;
  • Derularea activitatilor de facturare, incasare,
  • Mentinerea relatiilor cu clientii si fidelizarea acestora;
  • Consultatii optometrice - determina dioptriilor si prescrierea de ochelari / lentile de contact dupa caz
  • Pachet salarial motivant

    Mediu de lucru placut si profesionist

    Posibilitati de promovare, cariera profesionala

    Raportați această lucrare