Programator baze de date
COMMODO - Resurse Umane
Cluj-Napoca
‎în urmă cu 13 ore
source : Jobber

Denumirea postului : Programator baze de date

Companie de producție și logistică dintr-un județ limitrof Clujului, cu cca 300 de angajați, își caută un programator pentru a asista compania în utilizarea eficientă a unui sistem ERP (Enterprise Resource Planning) extern, dar și în dezvoltarea specificațiilor actualului sistem.

Cerințe esențiale :

  • licență în informatică
  • cunoașterea sistemelor enterprise resource planning (ERP)
  • experiență de minim 2 ani în dezvoltare de programe sau ca personal de sprijin în domeniul tehnologiei informației
  • cunoștințe de .NET, SQL, ASP.NET
  • cunoștinte de object oriented programming (OOP), folosind PHP
  • cunoașterea limbii engleze
  • disponibilitate de a călători în străinătate
  • disponibilitate de relocare
  • Cerințe preferabile :

  • experiență de minim 5 ani în dezvoltare de programe sau ca personal de sprijin în domeniul tehnologiei informației
  • Trăsături de personalitate :

  • eficiență
  • capacitate de a rezolva problemele
  • abilități de comunicare în interiorul și cu exteriorul companiei
  • Atribuții :

  • propune soluții tehnice ca răspuns la analiza cerințelor de folosință a programului ale angajaților companiei
  • planifică și implementează îmbunătățiri și modificări ale programului
  • dezvoltă soluții de software în acord cu nucleul programelor companiei
  • întocmește documentație detaliată menită să instruiască angajații companiei care vor folosi programul
  • urmează politicile și procesele interne
  • În cazul în care vă consideraţi potrivit(ă) postului de față, vă încurajăm să vă trimiteţi CV-ul la adresa de email a firmei de recrutare : office commodo.

    ro. Termenul limită nominal de considerare a candidaturilor este 24 februarie 2017, dar noi vă încurajăm să trimiteţi CV-ul cât mai repede pentru că CV-urile vor fi evaluate la scurt timp după ce au fost primite și citite.

  • În plus, dacă doriţi să fiţi contactat(ă) în cazul în care candidatura dumneavoastra nu va avea ca efect angajarea, vă rugăm să menţionaţi acest lucru în email-ul trimis;
  • apoi, dacă este cazul unui refuz, vom reveni cu un refuz motivat.

    TAGS : IT, database, programming

    Raportați această lucrare