Sef depozit Ghimpati (Giurgiu)
Aliand Consulting SRL
Alexandria, Romania
‎în urmă cu 11 ore
source : BizooJobs

Descrierea postului

  • Coordoneaza activitatea zilnica din depozit, organizeaza spatiul de depozitare;
  • Planifica activitatea operatorilor din depozit (5 persoane);
  • Gestioneaza circuitul produselor-receptie intrari / iesiri, stocare, atat din punct de vedere cantitativ precum si al starii tehnice;
  • Asigura planificarea activitatilor de inchiriere cofraje, reparatii si alocarea resurselor;
  • Organizeaza transportul cofrajelor conform programului stabilit;
  • Intocmeste documentele necesare conform normelor specifice de gestiune precum si cerintelor firmei.

    Cerinte

    Cautam Sef Depozit Cofraje! Sunt eligibili candidati din zonele : Videle, Alexandria, Giurgiu, Bragadiru, Cornetu, Mihailesti.

  • Studii medii / superioare tehnice;
  • Experienta in constructii sau piata materialelor de constructii;
  • Limba engleza-nivel AVANSAT;
  • Limba spaniola-Avantaj;
  • Office Excel-nivel AVANSAT;
  • Cunostinte despre componentele sistemelor de cofrare-Avantaj;
  • Persoana serioasa, responsabila, bun comunicator si mediator.

    Oferta (bonusuri, beneficii)

  • Transport decontat - Activitatea se va desfasura la depozitul din Ghimpati (Giurgiu);
  • Abonament de sanatate privat la MEDLIFE;
  • Posibilitatea de a castiga suplimentar dupa 6 luni de zile;
  • Raportați această lucrare