Vanzator FITOFARMACIE - DB IF AG GR PH TR - magazin agricol
CHEMICAL AGRO
Videle
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Persoana cu studii agricole,

dintr-o localitate cu potential agricol,

din judetele Dambovita, Ilfov, Arges, Giurgiu, Prahova, Teleorman

Este necesara diploma de BAC sau licenta in domeniul agricol, biologic, biochimic sau silvic

Daca aveti una din aceste calificari, le puteti transmite la adresa : chemicalagrojobs gmail.com

Scrieti in CV profilul absolvit si detalii despre studii (despre liceu) la adresa : chemicalagrojobs gmail.com

Lucreaza aproape de casa, intr-un cunoscut lant de fitofarmacii, magazine agricole!

Descrierea jobului

Vanzare si consiliere clienti in magazin agricol tip FERMIERUL - fitofarmacie.

Oferim :
  • salariu
  • salariu
  • bonuri de masa
  • decontare transport
  • telefon si calculator
  • contract de munca, concediu legal de odihna
  • instruire si certificare la locul de munca
  • posibilitatea de a lucra in localitatea de domiciliu
  • fara restrictii de varsta
  • Raportați această lucrare