Coordonator Echipa Retail - Sucursala Ghencea
BANCA ROMANEASCA SA.
Bucuresti
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Minim 2 ani experienta in lucrul cu clientela si activitatea de creditare;
  • Cunostinte despre produse si servicii bancare;
  • Initiativa, abilitati de organizare si de rezolvare a problemelor;
  • Abilitati foarte bune de relationare si de vanzare;
  • Capacitate de a lucra sub presiune;
  • Capacitate de decizie;
  • Dorinta de dezvoltare profesionala.
  • Descrierea jobului

  • Este responsabil pentru vanzarea si promovarea efectiva a produselor si serviciilor retail catre clientii existenti si noi, implicit pentru atingerea target-ului aferent clientilor retail;
  • Supervizeaza si controleaza sistematic activitatea de retail a sucursalei si monitorizeaza zilnic target-urile de vanzari;
  • Coordoneaza procesarea tranzactiilor cu numerar;
  • Verifica si controleaza rapoartele zilnice de activitate, precum si toate documentele emise de catre angajatii din subordine, in conformitate cu reglementarile interne aplicabile.
  • Raportați această lucrare