Consultant Turism / Ticketing Front Office
MAREEA COMTUR
Brasov
14 zile în urmă
source : wowjob

Responsabilitati :

  • consiliere clienti, vanzare servicii turistice / bilete de avion / programe turistice;
  • corespondenta cu clientii si consilierea acestora;
  • intocmire documente fiscale si de calatorie;
  • operare in sisteme online specifice;
  • Candidatul ideal :

  • experienta minim 2 ani in agentie de turism touroperatoare sau detailista;
  • absolvent studii superioare;
  • absolvent curs IATA-Amadeus obligatoriu pentru agentii ticketing;
  • cunostinte solide de operare PC (Windows, Excel);
  • limba engleza nivel avansat;
  • cunostinte de geografie;
  • disponibilitate program prelungit.
  • OBSERVATII

    CV-urile se vor transmite la adresa de mai jos.

    resurseumane mareea.ro

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite