Muncitor industrial
SAIPEM Romania
Ploiesti
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Serios, punctual, disciplinat
  • Minim 2 ani experienta in activitati industriale precum : taiere, polizare, sablare, vopsire, lacatuserie
  • Familiarizat cu mediul industrial de munca
  • Certificat stivuitorist sau masinist pod rulant
  • Se considera avantaj : cunostinte si experinta in taiere oxiacetilena, taiere fierastrau, polizare suprafete metalice, sablare.

    Responsabilitati :

  • Muncitorul industrial desfasoara activitati generale si de suport pentru tehnicienii din ariile de sudura si coating : taiere, polizare, vopsire, sablare, lacatuserie.
  • De asemenea, raspunde de organizarea, organizarea si desfasurarea activitatii la locul de munca.
  • Respecta sarcinile si indicatii primite de la superiorul direct cu privire la procesul tehnologic si materialele folosite (proportii, cantitati, calitate)
  • Respecta cu strictete toate normele de securitate si sanatate in munca specifice locului de munca
  • Programul de lucru :

  • luni- vineri : 08 : 00 - 16 : 30, 30 minute pauza de masa
  • Beneficii :

  • tichete de masa, transport asigurat de companie pe ruta Ploiesti - Aricestii Rahtivani, al 13-lea salariu, abonament servicii medicale retea privata, asigurare de viata
  • Raportați această lucrare