GESTIONAR DEPOZIT / PICKER - MANIPULANT
NUNNER LOGISTICS SRL
Bucuresti
‎în urmă cu 13 ore
source : EJOBS GROUP

Cerinte :

  • Studii medii finalizate;
  • Minim 1 an experienta intr-o pozitie similara;
  • Capacitate de a lucra eficient cu un volum mare;
  • Persoana dinamica, ordonata, cu atentie distributiva si abilitati de gestionare simultana a mai multor activitati.

    OFERIM :

  • Salariu competitiv;
  • Bonuri de masa;
  • Descrierea jobului

  • Receptioneaza, descarca, manipuleaza, depoziteaza marfuri in / din depozit;
  • Efectueaza toate operatiunile pentru livrarea marfurilor;
  • Ajuta la mentinerea unei evidente corecte a inregistrarilor referitoare la stocuri;
  • Executa toate operatiunile de manipulare a marfii;
  • Raportați această lucrare