Frontend Developer (Angular)
XTB
Bucharest, Romania
3 zile în urmă
source : Just Join IT

Jenkins (nice to have)

PWA (nice to have)

AngularJS (nice to have)

Opis stanowiska :

Szukamy osoby na stanowisko Frontend Developera, która dołączy do zespołu rozwijającego frontowe aplikacje tradingowe, budowane w oparciu o framework Angular.

Praca polegać będzie na tworzeniu nowych i rozwijaniu istniejących funkcjonalności aplikacji od fazy projektowania rozwiązań po produkcyjne wdrożenie.

Wymagania :

  • bardzo dobra znajomość języka JavaScript oraz TypeScript
  • bardzo dobra znajomość frameworka Angular
  • doświadczenie komercyjne w projektach opartych o framework Angular
  • znajomość koncepcji reaktywnego programowania oraz biblioteki RxJS
  • znajomość wzorców projektowych
  • znajomość pracy z systemem wersjonowania kodu (Git)
  • doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych (Karma / Jasmine lub Jest)
  • doświadczenie w pisaniu testów e2e
  • doświadczenie w pracy w metodologii Agile (Scrum)
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność oraz umiejętność wyszukiwania rozwiązań
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Mile widziane :

  • znajomość frameworka AngularJS
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji PWA oraz rozwiązań mobilnych
  • doświadczenie z Continuous Integration (Jenkins)
  • Oferujemy :

  • pracę w rozpoznawalnej, globalnie działającej firmie
  • pracę w zespole specjalistów
  • pakiet benefitów
  • możliwość pogłębiania wiedzy, rozwoju, udziału w konferencjach i szkoleniach
  • pracę zdalną lub hybrydową
  • wynagrodzenie będzie uzależnione od Twojego doświadczenia
  • Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy w XTB S.A.

    Raportați această lucrare