Web Developer cu experienta
GammaDesign
Bucureşti
3 zile în urmă

Responsabilitati

Responsabilitatile job-ului se refera la realizare de proiecte pe platforma Wordpress, codarea in HTML si CSS valid a designului, transformarea in theme-uri pentru Wordpress, instalarea si configurarea de plugin-uri si realizarea de plugin-uri custom la nevoie.

Cerinte

  • HTML (5 reprezinta un avantaj)
  • CSS (3 reprezinta un avantaj)
  • jQuery
  • Wordpress (desi daca se bifeaza cele de mai sus se poate invata din mers)
  • Beneficii Oferite

  • Locatie centrala pe Bd Unirii
  • Mediu relaxat
  • Program flexibil
  • Va rog sa raspundeti cu un portofoliu si un cu cerintele Dvs. salariale.

    Raportați această lucrare