Tehnician Aparate Cafea
MV Connect Distribution Impex
Romania
33 zile în urmă
source : EJOBS GROUP
  • studii medii
  • aptitudini de comunicare, spirit de echipa;
  • cunostinte operare PC
  • posesor permis conducere categ. B -minim 1 an
  • cunostinte tehnice experienta anterioara constituie un avantaj
  • domiciliul stabil localitatea Constanta, Braila, Galati si Prahova
  • disponibilitate deplasari
  • Descrierea jobului

  • mentine standardele de curatenie a aparatelor
  • monteaza aparate la indrumarea departamentului administrative
  • intervine si remediaza defectele aparatelor de cafea
  • mentine stare de functionare a aparatelor
  • intocmeste rapoarte zilnice
  • alimenteaza automatele de cafea
  • Bonusuri / Beneficii :

  • Contract de munca
  • Masina de serviciu
  • Telefon
  • Posibilitate de promovare
  • Training
  • salariu fix plus bonus
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite