Tehnician- Service Stivuitoare
CARPATLIFT SRL
Cluj‑Napoca
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Specializari : tehnician mecanic, electromecanic, electronist

  • Acceptam si tehnicieni incepatori
  • experienta in domeniul stivuitoarelor sau a echipamentelor agricole si / sau industriale
  • experienta practica minim 6 luni;
  • capacitatea de a lucra individual;
  • abilitati de comunicare cu clientii firmei;
  • disponibilitate pentru deplasari zilnice (70% din programul de lucru);
  • postul este deschis si pentru aplicanti din alte orase nementionate mai sus.
  • experienta in domeniul reparatiilor de stivuitoare reprezinta un avantaj!
  • Descrierea jobului

  • asigurarea interventiilor de reparatii electromecanice
  • asigurarea diagnosticarii si reparatiei stivuitoarelor
  • identificarea pieselor de schimb necesare;
  • asigurarea prin atitudine a bunei imagini a societatii;
  • realizarea targetelor lunare;
  • Beneficii :

    Salariu motivant + bonus de performanta

    Masina de serviciu

  • Telefon mobil;
  • Raportați această lucrare