Web Designer
Sc Info Media Web Design Srl
Suceava, Romania
2 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

SC INFO MEDIA WEB DESIGN SRL Suceava angajeaza Web Designer / programatori, full time sau part time pentru creare site-uri de prezentare si magazine online, dezvoltare de aplicatii software desktop / web.

Cerinte

  • Cunostinte avansate de wordpress;
  • Cunostinte medii / avansate de CSS, HTML;
  • Cunostinte medii Photoshop / Corel Draw / Illustrator;
  • Cunostinte medii de C# si ASP.NET;
  • Experineta in utilizarea ASP.NET MVC si Entity Framework;
  • Cunostinte medii / avansate de limba engleza;
  • Seriozitate;
  • Creativitate;
  • Abilitati de comunicare si lucru in echipa.
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

  • salariu atractiv, motivant, bonusuri in functie de realizari;
  • posibilitati de invatare si avansare profesionala;
  • mediu de lucru placut;
  • telefon serviciu, masina pentru deplasari in interes de serviciu.
  • Aplică