Operator Masini de Tricotat fara experienta
Laboratorul de Sosete (ILPAN JR SRL)
Craiova
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Laboratorul de Sosete angajeaza 2 colegi noi pe postul de "operator masini de tricotat circulare", care sa aiba grija de functionarea corecta a robotilor de tricotat sosete.

Fabrica este situata in Complex Popeci, vis-a-vis de magazinul Arabesque Mathaus in Craiova.

Pentru a te angaja pe acest post nu trebuie sa ai cunostinte sau experienta in domeniu, insa vrem sa fii serios si profesionist, sa ai pofta de munca, pofta de invatare, sa ai caracter pentru a putea lucra in echipa, sa te atraga mecanica, sa poti sa lucrezi tura de zi, seara sau noapte.

Impreuna avem misiunea clara de a incalta toti Romanii cu sosetele perfecte la preturi corecte, iar apoi intreaga lume!!!

Descrierea jobului

Se lucreaza in fiecare saptamana 5 zile si 2 zile libere, 40 ore pe saptamana.

Exista in total 5 schimburi, adica 5 operatori, care se intercaleaza pentru a acoperi un program de lucru non-stop.

Se lucreaza in 3 ture (zi, seara, noapte) care se rotesc.

Raportați această lucrare