Reprezentant Medical
Smart HR
Cluj-Napoca, Nord-Vest
4 zile în urmă
source : Jooble

Smart HR recruteaza Reprezentant Medical pentru unul dintre clienții săi.

Cerinte

  • Studii superioare absolvite
  • Experienta cel putin 2 ani pe o pozitie similara;
  • Bune abilităţi de prezentare la nivel profesional;
  • oarte bune abilitati organizatorice;
  • Foarte bune cunostinte de operare a pachetului Microsoft Office;
  • Bune abilităţi de negociere;
  • Bune abilitati de rezolvare a problemelor, atitudine de învingător;
  • Abilitati de lucru in echipa;
  • Disponibilitate pentru deplasări în afara oraşului de reşedinţă;
  • Foarte bune abilităţi de comunicare scrisă şi orală în română şi engleză.
  • Responsabilitati

  • Respecta regulile de promovare medicala etica;
  • Aplica politica de marketing a companiei pe zona alocata;
  • Urmareste indeplinirea obiectivelor agreate cu managementul companiei;
  • Promoveaza produsele si imaginea companiei in aria alocata in concordanta cu strategia si planul de marketing existent;
  • Realizeaza parteneriate strategice pe termen lung cu partenerii companiei;
  • Realizează acţiuni periodice de fidelizare pentru partenerii deja existenti;
  • Masoara si urmareste periodic nivelul de satisfactie al partenerilor;
  • Asigura solutionarea problemelor in relatia cu partenerii si ridica problemele nerezolvate la nivel superior;
  • Identifica oportunitati si propune solutii adecvate necesitatilor pietei;
  • Raporteaza activitatea catre superiorul ierarhic conform politicilor companiei;
  • Este responsabil pentru realizarea targetului asumat pe aria alocata;
  • Întocmeste rapoartele specifice de activitate.
  • Oferim :

  • telefon, laptop, masina de lucru;
  • salariu motivant si bonus trimestrial
  • posibilitate de crestere.
  • Pe jobssup.com aplici în 10 secunde, fără înregistrare!

    Raportați această lucrare