Supervizor Mentenanta
Mega Image Romania
BUCURESTI
21 zile în urmă
source : wowjob

Responsabilitati :

  • Organizeaza, coordoneaza si supervizeaza activitatea de mentenanta in zona de responsabilitate pentru magazinele alocate;
  • Monitorizeaza activitatea zilnica a firmelor care asigura servicii de mentenanta si reparatii;
  • Asigura functionarea magazinelor in stare operationala optima;
  • Verifica starea echipamentelor si a locatiilor Mega Image;
  • Stabileste ordinea de executie a lucrarilor ce urmeaza a fi prestate in fiecare zi;
  • Verifica calitatea lucrarilor prestate de terti;
  • Asigura corelarea interventiilor de mentenanta cu activitatea operationala.

    CERINTE

  • Studii superioare finalizate (de preferat, domeniul tehnic Facultatea de Constructii);
  • Experienta pozitie similara (mentenanta tehnica) 1-3 ani;
  • Cunostinte si experienta in gestionare situatii / deranjamente de natura tehnica;
  • Cunostinte de natura tehnica (instalatii electrice, sanitare, constructii, mentenanta);
  • Cunostinte operare PC (MS Office) nivel mediu;
  • Cunostinte limba engleza nivel mediu;
  • Permis auto cat. B conditie obligatorie;
  • Excelente abilitati de comunicare, organizare;
  • Rezistenta la stres, pro-activitate, lucrul in echipa;
  • Disponibilitate program flexibil;
  • Disponibilitate deplasare tara pentru diverse interventii.

    OFERTA

  • Posibilitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei companii de succes aflata in plina expansiune;
  • Pachet salarial motivant in functie de performante, masina de serviciu.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite