Sofer Tir Belgia
Varomac
Romania
24 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

CERINTE

EXPERIENTA INTERNATIONALA PE POZITIA DE SOFER PROFESIONIST CATEGORIA CE DE MINIMUM 3 ANI.

PERMIS DE CONDUCERE CATEGORIA CE, CERTIFICAT ADR, CARD TAHOGRAF, ATTESTAT PROFESIONAL PENTRU TRANSPORT MARFA.

NIVEL CONVERSATIONAL : BAZA ENGLEZA / FRANCEZA / GERMANA.

Descrierea jobului

COMPANIA ANGAJEAZA SOFERI PROFESIONISTI C+E PENTRU TRANSPORT RUTIER IN BELGIA, OLANDA SI FRANTA.

SE LUCREAZA PE CAMIOANE CU PRELATA.

CONTRACT IN BELGIA.ASIGURARI MEDICALE, CONCEDIU PLATIT, PLATA PUNCTUALE, CAZARE IN CAMION.

Adaugați la favorite
Eliminați de la favorite