Operator introducere date - Limba italiana - Oradea
GI GROUP STAFFING COMPANY S.R.L.
Romania
24 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Gi Group recruteaza operatori introducere date, pentru o importanta companie de profil, din Oradea.

Mentionam ca se lucreaza cu clienti, persoane fizice, din Italia.

Cautam persoane vorbitoare de limba italiana, cunostinte de operare PC (Word, Excel) si atentie la detalii.

Daca nivelul tau de italiana este unul mediu sau mediu spre avansat si vrei sa iti imbunatatesti cunostintele, aceasta este o foarte buna oportunitate pentru tine!

Descrierea jobului

Tot ceea ce va trebui sa faci, este sa centralizezi informatiile primite de la interlocutori si sa le introduci in sistemele companiei.

Iti oferim un program flexibil, structurat in 2 schimburi, de zi de luni pana vineri ( 06 : 00-14 : 00 / 14 : 00-22 : 00).

Beneficii :

  • Salariu motivant;
  • Tichete de masa;
  • Decontarea transportului si / sau parcarii;
  • Training intensiv si gratuit (2 saptamani);
  • Daca esti interesat sa afli mai multe detalii, poti lua legatura cu Adelina - 0745 608 097 sau ii poti trimite direct CV'ul pe adresa

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite